Κίνηση συνεργείων του Προγράμματος Καταπολέμησης Κουνουπιών του Δήμου Αλεξάνδρειας
![Κίνηση συνεργείων του Προγράμματος Καταπολέμησης Κουνουπιών του Δήμου Αλεξάνδρειας](https://imathiotis.gr/wp-content/uploads/2023/06/Δειγματοληψία-κουνουπιών.jpg)
Ανακοινώνεται από τον Δήμο Αλεξάνδρειας το πρόγραμμα Αστικής Επίγειας Καταπολέμησης Κουνουπιών για την εβδομάδα από Δευτέρα 24, έως και το Σάββατο, 29 Ιουλίου 2023.
Υπεύθυνη Επιστήμονας εκτέλεσης και επικοινωνίας έργου:
Παπαστάμκου Μερόπη – Διπλ. Χημικός-Μηχανικός
Υπεύθυνος Συνεργείων:
Ρήγας Βασίλειος – Δειγματολήπτης
Το προβλεπόμενο πρόγραμμα είναι ενδεικτικό και υπάρχει δυνατότητα αλλαγών, ανάλογα με την εξέλιξη του έργου και τις καιρικές συνθήκες.
Προβλεπόμενο πρόγραμμα κίνησης συνεργείων
ΡΓΕΙΑ | ΔΕΥΤΕΡΑ 21/08 | ΤΡΙΤΗ 22/08 | ΤΕΤΑΡΤΗ 23/08 | ΠΕΜΠΤΗ 24/08 | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/08 |
ΑΣΤΙΚΟ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ) ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ Νο1 ΑΡΙΘ. ΟΧΗΜΑΤΟΣ: ΕΕΜ6315 | ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ: ΤΚ: | ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ: ΤΚ: | ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ: ΤΚ: | ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ: ΤΚ: | ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ: ΤΚ: |
ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΨΙΕΣ ΑΚΜΑΙΩΝ (ΜΕ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ –ΕΝΤΟΜΟΠΑΓΙΔΩΝ) | ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΝΤΟΜΟΠΑΓΙΔΩΝ ΔΕ: ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ ΤΚ: ΚΕΦΑΛΟΧΩΡΙ-Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙ- ΣΤΑΥΡΟΣ | ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΕΝΤΟΜΟΠΑΓΙΔΩΝ ΔΕ: ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ ΤΚ: ΚΕΦΑΛΟΧΩΡΙ-Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙ- ΣΤΑΥΡΟΣ | ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΕΝΤΟΜΟΠΑΓΙΔΩΝ ΔΕ: ΤΚ: | ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΝΤΟΜΟΠΑΓΙΔΩΝ ΔΕ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΜΕΛΙΚΗΣ ΤΚ: ΝΗΣΙ-ΛΟΥΤΡΟΣ-ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΜΕΛΙΚΗ | ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΕΝΤΟΜΟΠΑΓΙΔΩΝ ΔΕ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΜΕΛΙΚΗΣ ΤΚ: ΝΗΣΙ-ΛΟΥΤΡΟΣ-ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΜΕΛΙΚΗ |
ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ LV ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΝΤΟΜΟΠΑΓΙΔΩΝ ΑΡΙΘ. ΟΧΗΜΑΤΟΣ: ΕΕΤ 1284 | Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ : ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΤΚ: ΚΑΜΠΟΧΩΡΙ –ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ)-ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙ (ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ)-ΠΛΑΤΑΝΟΣ | Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ: ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ ΤΚ: ΚΕΦΑΛΟΧΩΡΙ-Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙ- ΣΤΑΥΡΟΣ | Π.Ε.ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ: ΤΚ: | Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ: ΤΚ: | Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΔΕ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΜΕΛΙΚΗΣ ΝΗΣΙ-ΛΟΥΤΡΟΣ-ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ- |