I.Παπαγιάννης: Να πάψει να κυριαρχεί ο φόβος
![I.Παπαγιάννης: Να πάψει να κυριαρχεί ο φόβος](https://imathiotis.gr/wp-content/uploads/2021/01/133552678_3497183613651305_839774440189102359_o.jpg)
![](http://imathiotis.gr/wp-content/uploads/2020/09/119071507_3194631180573218_4501229103186436231_o-768x1024.jpg)
Να πάψει να κυριαρχεί ο φόβος. Συγχαρητήρια στην Εισαγγελία για την αυτεπάγγελτη προανάκριση με αφορμή τις δηλώσεις της Χρυσής μας αθλήτριας. “Οι δηλώσεις Μπεκατώρου συγκλόνισαν το Πανελλήνιο. Η Χρυσή Ολυμπιονίκης, έστω μετά από χρόνια, μίλησε και αποκάλυψε το μυστικό που τη βασάνιζε. Συγχαρητήρια και μακάρι να ανοίξουν και άλλα στόματα. Ο φόβος δεν πρέπει να κυριαρχήσει αλλά η ελευθερία και η Δικαιοσύνη για τα θύματα. Συγχαρητήρια και στην Εισαγγελία, που παρότι κάποιοι μίλησαν για παραγεγραμμένο αδίκημα, κίνησε αυτεπάγγελτα τις νόμιμες ενέργειες ελέγχου της υπόθεσης”.
Ιωάννης Παπαγιάννης